al. Krakowska 54 05-090 Raszyn
22.720.70.70 602.73.72.10

Dieta genetyczna

Female doctor working with a microscopeDietę genetyczną dla zdrowia i urody
Aby utrzymać właściwą masę ciała i zachować zdrowie, witalność i szczupłą sylwetkę, pomocna będzie dieta genetyczna w wariantach LIPIDS lub LIPIDS+CARBO, która pomoże ustalić ile węglowodanów i jakie tłuszcze powinny być spożywane, żeby utrzymać prawidłową masę ciała.

Oferowane Państwu badania pozwolą ustalić, czy:
• Cukry proste są realnym zagrożeniem dla utrzymania właściwej masy ciała.
• Ile i jaki rodzaj tłuszczu mogą Państwo stosować.
• Czy są Państwo nosicielem wariantów genetycznych, przyspieszających starzenie organizmu.
• Jak zmienić skład kluczowych substancji o działaniu przeciwzapalnym, aby spowolnić proces starzenia.

Dieta genetyczna, dzięki precyzji badania, pozwala ustalić, które składniki odżywcze są dla danej osoby wskazane, a które wykluczone. Tym samym umożliwia na indywidualnie dobierane i proponowane ich w ilościach i proporcjach najwłaściwszych dla Państwa organizmu.

Dieta genetyczna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, u których zawiodły klasycznie tworzone diety, ze względu na brak możliwości ustalenia faktycznej przyczyny trudności w przywróceniu i utrzymaniu właściwej masy ciała. Została stworzona z myślą o osobach z Europy środkowej, w efekcie przebadania reprezentatywnej grupy osób z nadwagą, w populacji środkowoeuropejskiej. Genetyczna metoda ustalania diety jest efektem pracy polskich naukowców i w 2013 roku metoda ta została przyjęta jako wniosek o patent naukowy.