Oferta pracy

Chirurg stomatolog

  • Nr oferty: CHST001
  • Miejsce pracy: Warszawa — Raszyn
  • Data publikacji: 21.01.2022

  • Oferujemy

    • Elastyczny grafik, u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy,
    • Pracę na systemach Straumann i Dentsply Sirona, stosując implanty klasy Standard i Premium.
    • Dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym laser stomatologiczny, nóż piezoelektryczny, kasety implantologiczne czy aparatura 3Shape oraz wysokiej jakości materiały stomatologiczne
    • Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami,
      Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach,
    • Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem,
    • Dostęp i/lub dofinansowanie do kursów, szkoleń i warsztatów dotyczących standardów wiedzy i leczenia,
    • Wsparcie Koordynatora Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy

  • Oczekiwania

    • Posiadane prawo wykonywania zawodu,
    • Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii stomatologicznej i/lub implantologii,
    • Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie!

  • Obowiązki

    • Kompleksowa opieka nad Pacjentem,
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w Centrum.

Jeśli szukasz miejsca w którym będziesz się rozwijać w atmosferze profesjonalizmu i szacunku – napisz do nas!

Już dziś dołącz do zespołu najlepszych specjalistów

Proces rekrutacji

  • Weryfikacja nadesłanych dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny).

  • Spotkanie rekrutacyjne i rozmowa kwalifikacyjna

  • Informacja zwrotna o wyniku rekrutacji

  • Najlepszych Kandydatów witamy w naszym zespole!

Nie znalazłeś żadnej oferty, która pasowałaby do Twoich umiejętności i zainteresowań?

Prześlij nam swoje CV