Logo

Historia
i miejsce

Od 1990 roku prowadzimy specjalistyczną i rozległą praktykę lekarską oraz lekarsko-dentystyczną.

Właściciele, Anna Jagielak i Maciej Jagielak zdobyli doświadczenie i specjalizacje, które pozwoliły na założenie prywatnej przychodni oraz zebranie ambitnego zespołu specjalistów i otworzenie kliniki Ortognatyka w 2004 roku.

Nasza Klinika powstała, by zapewnić pacjentom kompleksową opiekę dla wszystkich potrzeb w zakresie twarzy, jamy ustnej i szczęki. Dzięki ciągłemu rozszerzaniu naszych usług, w roku 2013 przenieśliśmy się do nowej lokalizacji, która pozwala nam oferować światowej klasy opiekę. 

Nowoczesny obiekt był priorytetem, aby komfortowo przeprowadzać konsultacje oraz diagnostykę w tym radiologiczną, a także zapewnić bezpieczeństwo podczas zabiegów w znieczuleniu miejscowym, jak i w pełnej narkozie, wykonywanych w naszym bloku operacyjnym.

Wszystkie nasze procedury wykonywane są zgodnie z najwyższymi światowymi standardami i zasadami sterylności.

Dla Pacjentów wymagających hospitalizacji, na Oddziale szpitalnym przygotowaliśmy w pełni wyposażone pokoje, aby pod opieką zespołu wykwalifikowanych pielęgniarek mogli z poszanowaniem intymności dochodzić do siebie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii mamy kontrolę nad terminami i harmonogramami leczenia, co jest szczególnie pomocne dla naszych zapracowanych Pacjentów.

Nasza klinika oferuje zabiegi z zakresu:

Chirurgia
Ortognatyka
Ortodoncja
Medycyna estetyczna
Stomatologia
Laseroterapia
Protetyka
Okulistyka
Chirurgia
Ortognatyka
Ortodoncja
Medycyna estetyczna
Stomatologia
+23
Zobacz ofertę kliniki

Zespół

Najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie

Zespół Kliniki Ortognatyka to grono doświadczonych i od lat współpracujących ze sobą specjalistów. Lekarze pracujący w Klinice mają międzynarodowe doświadczenie, wieloletnią praktykę i ogromną wiedzę.

Nasi lekarze dzielą się wiedzą poprzez prowadzone kursy, publikacje, a nawet media, ale ostatecznie ich największą pasją jest leczenie Pacjentów. Pacjenci mogą zgłaszać się do nas w celu przeprowadzenia poważnej operacji twarzy lub niewielkich zabiegów kosmetycznych. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu leczymy od A do Z, a sam proces leczenia odbywa się w jednym miejscu.

Leczymy dzieci i dorosłych, w każdym wieku.  Oferujemy również opiekę nad Pacjentami z niepełnosprawnościami. Zapraszamy wszystkich Pacjentów i ich rodziny, którzy szukają specjalistycznej pomocy.

Nieocenionym wsparciem dla lekarzy są stale czuwające nad komfortem i jakością obsługi, asystentki oraz pielęgniarki. Wysoko wykwalifikowany personel pomocniczny to znaczna część sukcesu w terapii i leczeniu.

Przez cały proces leczenia nasi Pacjenci mają do dyspozycji wsparcie psychologiczne oraz fizjoterapuetyczne.


Nasze wartości

Nasza misja

Poprawić jakość życia wszystkich, którym służymy, poprzez zapewnienie najwyższej klasy opieki zdrowotnej w troskliwym, skoncentrowanym na pacjencie środowisku, opartej na wysokich kwalifikacjach personelu, ciągłej edukacji, badaniach naukowych i innowacyjności procesu leczenia.

Nasza wizja

Utrzymywanie, we współpracy z pacjentem i społecznością, kompleksowej, wysokiej jakości opieki zdrowotnej, która jest skoncentrowana na pacjencie i dba o fizyczne, psychiczne i duchowe aspekty zdrowia, przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu zasobów.

Naszą Klinikę dedykujemy wszystkim Pacjentom, oznacza to poświęcenie od potrzebnego czasu na rozmowę o swoich potrzebach po proste lub złożone wsparcie. Uwielbiamy pracę w naszej Klinice właśnie z tego powodu oraz z powodu wyników, jakie przynosi indywidualna opieka.