Logo
Wróć
Lekarze specjaliści

Anna Jagielak

lekarz dentysta, ortodonta

Jest absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 1990 roku wraz z mężem z sukcesami prowadzą stale rozwijającą się praktykę lekarską. Piękno i estetyka twarzy od zawsze stanowią dla niej główne zagadnienia w obszarze ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej, wraz z parametrami odpowiedzialnymi za prawidłowe funkcjonowanie zacieśniło to współpracę jako ortodonty z chirurgami ortognatycznymi, a zdobyte doświadczenie przeniosło ją na zupełnie inny poziom. Stale uczestniczy w najważniejszych konferencjach, kursach i szkoleniach poświęconych ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej w Polsce i na świecie. W roku 2019 ukończyła dwuletni kurs ortodontyczny FACE. Chętnie korzysta z nowych technologii, starając się nie tylko skrócić czas leczenia, ale także sprawić by był on przyjemniejszy.

 

Prywatnie trener jazdy konnej, pasjonatka kultury hiszpańskiej, stąd także biegle posługuje się językiem hiszpańskim

Stale uczestniczy w najważniejszych konferencjach, kursach i szkoleniach poświęconych ortodoncji i chirurgii szczękowo-twarzowej w Polsce i na świecie.

W roku 2019 ukończyła dwuletni kurs ortodontyczny FACE. Chętnie korzysta z nowych technologii, starając się nie tylko skrócić czas leczenia, ale także sprawić by był on przyjemniejszy.

Prywatnie trener jazdy konnej, pasjonatka kultury hiszpańskiej, stąd także biegle posługuje się językiem hiszpańskim.