Logo
Wróć
Chirurg szczękowo-twarzowy

Maciej Jagielak

dr n.med. lek. med. lek. stom. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, ortopedii, traumatologii

Jeden z najbardziej doświadczonych i cenionych chirurgów w Polsce. Wydział Lekarski Akademii Medycznej ukończył z wyróżnieniem w 1988 roku. Studia Stomatologiczne ukończył w 1991r. w Warszawskiej Akademii Medycznej z wyróżnieniem.  Wieloletnie doświadczenie uzyskał na Warszawskiej Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz Oddziale Traumatologii i Ortopedii. Wiedzę i umiejętności zdobywał dzięki licznym stażom m.in. w Stuttgarcie, Munster, Ołomuńcu, Graz, Birmingham, Dallas, Antwerpii, Amsterdamie czy Brugii.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, w którym w latach poprzednich obejmował stanowisko prezesa, a także Polskiego Towarzystwa Leczenia Twarzy i Czaszki.

Członek Europejskiego Towarzystwa EACMFS, Egzaminator Europejskiej Komisji ds. Chirurgii Szczękowej z prawem przyznawania tytułu Europejskiego specjalisty z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Jest uczestnikiem najważniejszych wydarzeń medycznych z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, neurochirurgii i implantologii. Aktualnie sam jest wykładowcą na licznych kursach, sympozjach i kongresach, chętnie dzieląc się swoją wiedzą, szkoląc młode pokolenia.

Prywatnie pasjonat jazdy konnej, literatury oraz światowego kina.